Vyberte stranu
5 šikovných vychytávek, které nesmí chybět v žádné kuchyni
Rate this post

Každý z nás potřebuje v kuchyni něco jiného. Záleží na tom, co jste zvyklí dělat a kolik času tam trávíte. Existují ale velmi šikovná řešení, která si může do své kuchyně pořídit prakticky každý. Je samozřejmě jednodušší, když stavíte úplně novou kuchyň, ale i při rekonstrukci máte možnost si do kuchyně přidat těchto pět šikovných prvků, které vám usnadní život. Jedná se o:

  • úložný prostor,

  • velké zásuvky,

  • drátěné koše,

  • osvětlení a baterie.

Dejte všem potravinám domov

Drátěné programy jsou velmi populární a má to dobrý důvod. Jsou velmi praktické a můžete díky nim snadno organizovat veškeré potraviny. Navíc si můžete vybrat, jestli budete vytahovat celou skříň nebo jednotlivé police. Záleží jen na tom, co vám bude vyhovovat více.

Hrnce mějte vždy po ruce

Pro každou kuchařku jsou hrnce klíčovou součástí kuchyně. Pomocí plnovýsuvné zásuvky, kterou umístíte pod varnou desku, je budete mít neustále po ruce. S vnitřním organizérem budete mít ve všem pořádek a vaření bude najednou mnohem jednodušší.

Všechno musí mít své místo

Potraviny, hrnky i talíře musí mít svůj prostor. Multifunkční 3D termolis na hrnky vám dodá jedinečné hrnečky. A zásuvky (tzv. carga) vám poskytnou místo na menší předměty, které potřebujete mít po ruce. Na kořenky a dochucovadla jsou naprosto ideální.

Nezapomínejte na světlo

Na vaření musíte vidět. Spolehlivý termolis na hrnky vám zajisté krásné a originální hrnky. Stejně budete pod horní skříňky potřebovat LED žárovky nebo pásek, který vám zajistí dostatečné množství světla. Vždy zvolte studené světlo, abyste mohli pracovat stejně jako během dne.

Usnadněte si život pomocí jednoduché změny

Výměna baterie ve dřezu je velmi jednoduchá a celkem levná. Baterie s výsuvnou sprchovou hlavicí vám změní život. Mytí nádobí, ovoce i zeleniny bude mnohem jednodušší a rychlejší. A přitom vám k tomu postačí jen snadná změna, kterou zvládne každý průměrný kutil.

Zdroj obrázku: Ira Lichi / Shutterstock.com