Vyberte stranu
Masážní přístroj na nohy nabízí víc než masáž. Přesvědčte se sami!
5 (100%) 2 votes

Masáž kdykoliv se vám zachce? V pohodlí domova si můžete dopřát uvedený relax v podobě masážního přístroje na nohy. Jde o multifunkční zařízení, které v sobě nese několik funkcí a nastavení prospěšných pro vaše zdraví a duševní pohdu. Ano, i reflexní masáž chodidel dokáže mít takové pozitivní účinky.

Nejde jen o běžnou péči o nohy. Každodenním používáním můžete zlepšit váš krevní oběh, činnost orgánů, imunitní systém, zmírnit bolest svalů, kloubů, otoky dolních končetin, únavu či stres. Masážní přístroj na nohy taktéž podporuje odplavení škodlivých toxických látek z těla a přispívá k regulaci metabolismu.

Náš tip: Nakupujte v ověřených e-shopech! Insportline.cz, kasa.cz  nabízejí sportovní zaŕízení za výhodné ceny.

Více informací

Masážní vanička na nohy jim taktéž přinese úlevu

I masážní vanička dokáže blahodárně působit na vaše dolní končetiny. Stimuluje prokrvení pokožky a podobně jako masážní přístroj na nohy revitalizuje unavené tělo a pomáhá odbourávat stres a únavu. Jestli preferujete relaxační procedury v domácím prostředí, klidně si dopřejte mini wellness ve variantě speciální koupeli nohou.

Obyčejně se setkáte s možností využitív bublinkové a vibrační masáže. Některé typy obsahují i teplotní nastavení stupňů, koupel s infra světlem, přidání ledu na osvěžení během letních měsíců či nástavce na pedikúrové studiu. Na své si tak přijdou i dámy, které si potrpí na dokonale upravená chodidla. Masážní vanička je vhodná varianta jako masážní křeslo a dokáže vám pomoct!

 

masážní přístroj na nohy

Jak používat masážní přístroj na nohy?

Samotné používání souvisí s konkrétním typem přístroje, protože ty se mohou lišit v poskytování masážních funkcí. Všeobecně však platí několik základních pravidel, které doporučují výrobci dodržovat, abyste dosáhli optimálních účniků masáže.

Toto jsou ty nejdůležitější:

  • masážní přístroj na nohy byste měli používat jen v prostorech interiéru
  • měl by být položená na tvrdém povrchu, zemi, ne na pohovce, posteli a podobně, jinak by mohlo dojít k zablokování ventilačních otvorů
  • i když přístroj masírováním chodidel může přispět ke zlepšení zdravotního stavu, jeho primárním účelem je poskytování masáže, a proto by těhotné ženy, diabetici a lidé používající kardiostimulátor měli jeho používání konzultovat se svým lékařem
  • masážní přístroj na nohy nepoužívejte těsně předtím, než půjdete spát – stimulující účinky by mohly oddálit spánek
  • co se týče délky masírování, ta rovněž záleží na jednotlivých typech přístroje – optimální standardně činí patnáct minut
  • informujte se také na způsob použití – výrobci některých masážních přístrojů doporučují ponechat si při masírování ponožky

 

Vyberte si z nabídky masážních přístrojů!

Masážní přístroj na nohy inSPORTline C22

zobrazit nejlepší nabídku

Masážní přístroj na nohy inSPORTline Footsage

zobrazit nejlepší nabídku

 

zobrazit nejlepší nabídku

Masážní přístroj Hyundai FM 605 B modrý (Náhradní obal / Silně deformovaný obal 2990000746)

zobrazit nejlepší nabídku

Masážní potah Lanaform HOME MASS černý

zobrazit nejlepší nabídku

Masážní přístroj na nohy může masírovat chodidla i lýtka

Široký sortiment produktů v dané kategorii zahrnuje i přístroje, které nemasírují výhradně chodidla. Některé modely jsou totiž vybavené i svislými částmi vibračních disků. Jednoduše rečeno, v podstatě si masážní přístroj jakoby obujete. Masírování si tak užívají také vaše lýtka.

V tomto případě si můžete většinou nastavit tři druhý masáže, a to relaxační, terapeutickou a masáž na tvarování nohou. Intenzita je taktéž třístupňová. Sklopný mechanismus dovoluje dosáhnout sklon až 45°, což vytváří maximální komfort. Na tom se podílí také možnost regulování přístroje v závislosti na výšce uživatele a délky jeho lýtka.

Zvolte si oblíbený režim masáže

Luxusnější typ masážního přístroje nabízí několik režimů masírování, přičemž tentokrát je jeho délka stanovená na dvacet minut. Leg Beauty odstraňuje přebytečné tukové zásoby a tvaruje nohy pomocí stimulace svalstva. Physical Therapy podporuje metabolismus, napomáhá při detoxikaci a zlepšuje prokrvení lidského těla.

Režim Ease stimuluje krevní oběh v nohou, napomáhá regeneraci lýtkových svalů po dlouhodobém stání nebo chůzi. Pokud si zvolíte intensity, přístroj vám nabídne další možnosti volby, kterými si nastavíte intenzitu nejlépe vyhovující vašim individuálním požadavkům. Výhodou je, že jednotlivé funkce zároveň využívají poznatky z akupunktury.

 

masážní lehátko

Masážní přístroj na nohy: důvody, proč si ho vybrat

Lidská chodidla obsahují poměrně velké množství stimulačních bodů, které se spojují s určitými částmi a orgány těla. Masážní přístroj na tyto stimulační body působí v podobě imitace dotyků prstů, čímž zajišťuje požadovaný účinek. Intenzitu masáže si můžete zvolit sami, čímž dosáhnete jemnějšího nebo výraznějšího masírování.

Většina modelů masážních vaničkových přístrojů na nohy disponuje tzv. bublinkovou koupelí, díky níž dosáhnete prokrvení pokožky, její rychlejší regenerace, stejně jako zlepšení krevního oběhu. Vzduchové trysky vytvářejí bubliny, zatímco ohřívací těleso zabraňuje pokesu teploty vody.

 

masážní přístroj na nohy

Masážní přístroj na nohy: čištění a údržba

Masážní vaničky na nohy nevyžadují speciální péči. Před čištěním přístroje se vždy ujistěte, že je odpojený ze zásuvky elektrického napětí. Když ho čistíte ihned po použití, zkontrolujte, zda už vychladl. Vyhněte se agresivním čisticím prostředkům.

Nejjednodušším způsobem na udržování čistoty masážního přístroje je po dokončení masáže odstranit použitou vodu, vaničku vypláchnout čistou vodou a nechat vyschnout. Pokud je znečištěný také na jeho povrch, utřete ho mírně navlhčenou hadřičkou a následně vytřete dosucha. V žádném případě ho neponořujte celý do vody.

 

Vyberte si z nabídky masážních přístrojů!

Masážní přístroj na nohy inSPORTline C22

zobrazit nejlepší nabídku

Masážní přístroj na nohy inSPORTline Footsage

zobrazit nejlepší nabídku

 

zobrazit nejlepší nabídku

Masážní přístroj Hyundai FM 605 B modrý (Náhradní obal / Silně deformovaný obal 2990000746)

zobrazit nejlepší nabídku

Masážní potah Lanaform HOME MASS černý

zobrazit nejlepší nabídku

Kde nakoupit?

Nejen že si můžete dopřát masáž doma v obyváku, ale z pohodlí domova též jednoduše a výhodně nakoupit. Masážní přístroje na nohy, masážní lehátka a masážní křesla najdete i v ověřených e-shopech Insportline, Kasa. Vybírejte na základě jednotlivých funkcí a individuálních požadavků, které zpřehlední filtr.

Masážní vaničky na nohy, ale také další druhy masážních přístrojů mohou poskytnout účinnou a efektivní masáž. Porozhlédnout se zkuste například po masážních podložkách a hlavicích, vibračních pásech, masážních polštářskách a podobně. Ulevíte tak i jiným svalovým partiím, což se odrazí na příznivém působení na organismus.

vstoupit do e-shopu
kasa vstoupit do e-shopu