Vyberte stranu
Kancelářské kontejnery i úložné boxy jako skvělí pomocníci s nedostatkem prostoru
5 (100%) 3 votes

Brodíte se v kacenláři tunami papíru, dokumentů nebo listin? Zapomeňte na všechen nepořádek v podobě rozházených papírů a dalších drobností, využijte na jejich organizaci kancelářské kontejnery nebo úložné boxy.

V obou případech jde sice už o dobře známou součást drobného zařízení kanceláři či pracovny, ale je s velkým podivem, že také o stále dost podceňované vybavení kanceláře. V případě větších kontejnerů se dokonce už jedná o nábytek, který vám pomůže například i s přesouváním většího množství dokladů či potřeb po místnosti.

Náš tip: Nakupujte v ověřených e-shopech! 4Home.cz  Bonami.czBighome.cz  nabízejí nábytek a jiné domácí zařízení za výhodné ceny.

Více informací

Ideální kancelářský nábytek na písemnosti? Kancelářské kontejnery

Kancelářské kontejnery představují v pracovně i kancelářských prostorách optimální kombinaci prostornosti, elegance, užitkové hodnoty a komplexního využití. Můžete do nich dát dokumenty, šanony, ale například i kancelářské a psací potřeby.

Pokud hledáte víc mobility, doporučujeme si vybrat některý z kontejnerů na kolečkách. I při větší hmotnostní zátěži dokážete přesouvat dokumenty nebo jiné příslušenství nejen po kanceláři, ale také mezi více místnostmi. Koupit se dají též uzamykatelné kancelářské kontejnery, které vám poskytnou maximum soukromí v práci i doma.

Díky celkové variabilitě umí kancelářský kontejner zastoupit nejen běžné zásuvky k psacímu stolu, ale například je použitelný také jako samostatná komoda. Můžete ho tedy postavit buď k existujícímu nábytku, nebo ho nechat vyniknout samostatně a nahoru položit například tiskárnu či menší kopírku.

 

Vyberte si z nabídky kancelářských kontejnerů!

Dřevěná skříňka s 5 šuplíky Mendler Shabby

tlačidlo

tlačidlo

Komoda 3 zásuvky Ratan, bílá a hnědá

tlačidlo

Skříňka Sofia bílá + lesk bílý Skříňka - WIP - Sofia bílá + lesk bílý

tlačidlo

Úložné boxy do skříně i s víkem na volno

Jestli hledáte něco menšího, mobilnějšího a praktičtějšího, můžete vyzkoušet i úložné boxy. Ne vždycky a všude se totiž hodí velké kancelářské kontejnery, například když potřebujete něco uložit do uzavřených skříní. Tehdy jsou výborné jednoduché úložné boxy, například i na čisticí prostředky pro úklid pracovny.

Taky se dají koupit úložné boxy s víkem, pokud chcete zabránit tomu, aby na dokumenty nebo kancelářské drobnosti sedal prach a chcete je mít po ruce například na stole nebo na poličkách.

Praktickým doplňkem jsou boxy na nabíječky a jiné elektrické kabely, které se v kanceláři běžně používají. Pokud chcete o něco větší úložný a odkládací prostor, se kterým by se dalo velmi dobře manipulovat, můžete zkusit také pojízdné boxy, například na knihy a těžší dokumenty.

 

kancelářské kontejnery

Plastové, ze dřeva i kovové

Kancelářské kontejnery a úložné boxy se dají perfektně sladit s existujícím nábytkem, ale můžete je klidně zkusit zkombinovat i do kontrastu. To platí pro barvy stejně jako pro materiály. Doporučujeme se vyhnout papírovým boxům, které jsou sice levnější, ale nevydrží náročnější zacházení.

Co se týká materiálů a barev, máte na výbě víc možností:

  • dřevěné nebo dřevotřískové kontejnery jsou nejčastějším řešením, které nabízí asi nejlepší poměr ceny a kvality
  • kovové kontejnery jsou určitě zajímavé, ale je potřeba si dát pozor na jejich barevné sladění s ostatním zařízením
  • co se týká barvy, pokuste se vyvarovat příliš expresivním a vícebarevným odstínům, ty se hodí spíš do domácnosti, do kanceláře jsou lepší tradiční barvy, tedy černá a hnědá.

 

kancelářské kontejnery

Kancelářské kontejnery nebo úložné boxy? Nejlepší cena je na internetu

Vybavení do kanceláře si můžete dnes koupit prakticky kdekoliv, ať už se jedná o obchody s nábytkem, nebo o speciální prodej ny zaměřené na kancelářské potřeby. Pokud však hledáte nejlepší poměr ceny a kvality, doporučujeme určitě nákup online.

Velkou výhodou je také to, že nikde jinde nenajdete tak velký výběr skladem jako na internetu. Přednost určitě dejte známějším a ověřeným e-shopům, které vám nabídnou nejen cenově zajímavý sortiment, ale také kvalitní zákaznické služby. My doporučujeme e-shopy 4home, Bonami, Bighome. V nich najdete určitě to, co vaše kancelář potřebuje.

vstoupit do e-shopu
vstoupit do e-shopu
bonami vstoupit do e-shopu