Vyberte stranu
Křesla pro děti jako relax a doplněk v jednom. Které je nejlepší?
5 (100%) 4 votes

Nejen dospělí, ale také děti touží po svém vlastním relaxačním koutku. Křesla pro děti jsou ideálním řešením na domácí lenošení. I relax pro nejmenší může mít podobu stylového nábytku. Vaše ratolesti nepochybně ocení potisk s pohádkovými hrdiny či křesílko s oblíbeným motivem, například v podobě sportovní záliby.

Křesla pro děti jsou individuálně přizpůsobitelné podle věkové hranice vašeho drobečka. Jsou tedy určené pro nejmenší dětičky, které už dokážou sedět, až po školáky. O komfort není nouze a některé typy pohodlného sezení mají dokonce i rozkládací funkci. Pokud chcete udělat radost vašemu dítěti, nabízí se několik možností.

Náš tip: Nakupujte v ověřených e-shopech! Hezkynabytek.cz  Bonami.cz Bighome.cz nabízejí nábytek a jiné domácí zařízení za výhodné ceny.

Více informací

Houpací křesla pro děti jsou stále v oblibě

Houpání je činnost, která má pozitivní a uklidňující účinky pro všechny věkové kategorie. Nejen kolébka a typické dřevěné houpací křeslo je toho důkazem. Určitě si mnozí z vás pamatují na houpacího koníka nebou kohoutka, kterého zbožňovaly všechny děti. Doba pokročila, s ní také technologie, materiály a design.

Bezpečnost je zde nepochybně namístě, hlavně pokud jde o křesílko, které je zároveň hračkou. Vybírejte ho nejen podle věku, ale také výšky dítěte. Pocit jistoty a stability je totiž pro dítě důležitý. Většina modelů disponuje tzv. bezpečnostním vázáním. Prostě do sebe zacvaknete pásy, které fungují obvykle na principu zapínání dětské sedačky v autě.

Oblíbeným materiálem je na dotyk příjemný plyš. Pokud však vaše dítě trpí alergiemi, určitě se mu vyhněte. Jeho alternativou je už zmiňované dřevo nebo též plast. Ať už vsadíte na kterýkoliv z nich, doplnění o zvuky cválání, řehtání či jiných zvukových efektů jsou taktéž k dispozici.

 

Vyberte si z nabídky křesel pro děti!

zobrazit nejlepší nabídku

zobrazit nejlepší nabídku

Závěsné houpací křeslo - Deokork - Petra terakotta

zobrazit nejlepší nabídku

Happy Green Dětské skládací křeslo Panda

Happy Green Dětské skládací křeslo Panda

zobrazit nejlepší nabídku

Relaxační křesla pro děti? Mají využití!

Věština z nás touží po útulném a atraktivním interiéru. Podle toho pečlivě vybíráme nábytek, doplňky a celkové zařízení se snažíme sladit do posledních detailů. Pozornost bychom však měli věnovat také vybavení dětského pokoje. Naplánovat jeho celkové uspořádání, zvolit příjemné barvy, ale hlavně myslet na bezpečnost a zdravý vývoj dítěte.

Kvalitní postel a sezení je proto nutným základem. Dětská židlička má samozřejmě taktéž svoje specifika výběru. Avšak její účel spočívá především ve funkci plnění si začínajících povinností. Křesla pro děti mají relaxační i estetické určení, a tak záda zaujímají při sezení správnou polohu, přičemž nezaostává ani design.

Čalouněná křesílka jsou buď speciálně navržené pro některé modely sektorových sestav, nebo vynikají originalitou, díky níž se stanou oblíbenou součástí nadčasově laděných dětských pokojů. V každém případě jsou použité příjemné a zdravotně nezávadné materiály.

 

Variabilita a jednoduchá údržba

Křesla pro děti jsou vhodné hlavně do dětského pokoje, ale svou přítomností neurazí ani obyvák. Pastelové barvy do něj na chvíli přinesou oživení a ty neutrální zase nenápadně splynou s interiérem. Dítě bude spokojené, že si oddech může vychutnat spolu s vámi, tím pádem bude spokojenost zaručena na obou stranách.

Dětská křesílka jsou díky nízké hmotnosti lehce přenášetelné, a tak jejich zpětné přenesení do malého království bude jednoduchou záležitostí. Jsou tak ideálním místem na hraní, sledování pohádek či čtení knížek.

Navzdory každodennímu používání a přenášení z místnosti do místnosti jsou z hlediska údržby lehce udržovatelné, protože obvykle disponují snímatelným potahem, který jednoduše vyperete v pračce. Plyšové varianty mohou mít specifické, ale nikoliv náročné podmínky čištění.

 

křesla pro děti

Dětská křesla jako doplněk

Křesla pro děti sice najdete v potisku a motivech od vzniku světa, ale speciální kategorii představují křesílka, které se svým vzhledem podobají plyšové hračce. V podstatě jde o její zvětšenou variantu uzpůsobenou na sezení. Zajímavá vizuální stránka je pasuje na doplněk dětského pokoje, který však neztrácí na pohodlí.

Děti si mohou vybrat například žirafu, slona, pejska, medvídka, dráčka, hrocha, mravenečka, zkrátka téměř jakoukoliv imitaci jinak běžné hračky. I v tomto případě mají mnohé modely kromě zádové opěrky i ty boční. Tento typ křesílek je určený obyčejně pro dětičky do věku čtyř let.

 

Vyberte si z nabídky křesel pro děti!

zobrazit nejlepší nabídku

zobrazit nejlepší nabídku

Závěsné houpací křeslo - Deokork - Petra terakotta

zobrazit nejlepší nabídku

Happy Green Dětské skládací křeslo Panda

Happy Green Dětské skládací křeslo Panda

zobrazit nejlepší nabídku

Nafukovací křesla pro děti do interiéru

Za zmínku stojí také nafukovací varianty určené na odpočinek. Taktéž je můžete koupit v různých dětských a sportovních motivech. Oblíbené jsou například ty ve tvaru fotbalového míče, zvířátek nebo pohádkových postaviček. Mnohé z nich jsou díky vyrobním materiálům určené i na zahradu i do bazénu.

Některé modely z dané kategorie disponují i malým didaktickým stolkem, který tvoří součást sezení, ale v případě potřeby se dá i odpojit. Jsou vhodné pro děti, které se učí zatím jen sedět. Děťátko je podpírané ze všech stran. Na místě sedátka je textílie, která zabrańuje klouzání z křesílka. Díky otvorům na nožičky si drobeček drží stabilitu a zaručená je též bezpečnost.

Zmiňovaný stolek je pro děti zábavou, protože tlačítka na něm svítí v různých barvách a po stisknutí vydávají melodii. Mají různé tvary, dá se s nimi manipulovat, čímž přispívají k optimálnímu vývoji. Tak vidíte, i nafukovací křesla pro děti dokážou rozvíjet manuální šikovnost a logické myšlení.

 

houpací křesla

Kde nakoupit? Na internetu!

Zařízení dětského pokoje je častým a diskutovaným tématem. Ve snaze přiblížit se představám dítěte má často krátkou trvanlivost a po čase je nutné ho nahradit novým nábytkem. Křesla pro děti najdete v tematických i nadčasových variantách. Hodí se tak do každého pokojíku, bez ohledu na pohlaví.

V oblasti designu je velký prostor i pro děti. Přesvědčete se o tom v ověřených e-shopech Bonami, Hezkynabytek nebo Bighome, kde najdete elegantní i originální dětská křesla, která podpoří představivost dětí, ale hlavně jim přinesou oblíbený pocit pohodlí.

vstoupit do e-shopu
vstoupit do e-shopu
bonami vstoupit do e-shopu