Vyberte stranu
Prosklené vitríny do obyváku vám perfektně vyplní prostor a jsou velmi stylové
5 (100%) 4 votes

Každý obyvací pokoj vyžaduje nějaké dekorace, které doladí celkový prostor. Právě ty nacházejí místo ve vitrínách, které tvoří neodmyslitelnou součást každý obyvací stěny. Můžete je nalézt ve vícero provedení v různých designových zpracováních a barevných odstínech.

 

moderní obyvák

 

Některé vitríny jsou dokonce součástí sektorového nábytku, proto k nim velmi jednoduše doladíte i další nábytek do vašeho obyváku. Prosklené vitríny jsou skvělým úložným prostorem s možností prezentace vašich oblíbených předmětů. Vystavte svoji sbírku na odiv a zároveň ji ochraňte před nepříjemným prachem.

Náš tip: Nakupujte v ověřených e-shopech! Hezkynabytek.cz  Bonami.czBighome.cz  nabízejí nábytek a jiné domácí zařízení za výhodné ceny.

Více informací

Moderní prosklené vitríny do obyváku

Moderní a funkční vitríny, které jsou perfektním doplňkem do obyvacího pokoje nebo ložnice, mají navíc perfektní kvalitu provedení, atraktivní design a rozumnou cenu. Eleganci nábytku dodává vámi zvolené LED osvětlení, které vytvoří jedinečnou atmosféru ve vašem domově.

 

Vyberte si z ponuky vitrín!

Bílá dvoudveřová dřevěná vitrína Castagnetti Venezia

zobrazit nejlepší nabídku

zobrazit nejlepší nabídku

zobrazit nejlepší nabídku

zobrazit nejlepší nabídku

Který z typů prosklených vitrín do obyváku si vybrat?

Prosklené vitríny do obyváku mají moderní i tradiční design. Tyto segmenty nábytku jsou vyrobené v různých provedeních. Nejčastěji jsou zhotovené z dřevotřísky nebo masívu. Povrch vitrín z dřevotřísky je upravený laminováním nebo dýhováním. Tento materiál se jednoduše udržuje v čistotě a je charakteristický lehkostí.

Masivní závěsné vitríny jsou zase pevné a je možné je namořit ve vícero odstínech. Jejich údržba je rovněž velmi jednoduchá, protože je stačí při poškození jen přebrousit, přelakovat nebo znova namořit. Závěsné vitríny mají nejčastěji skleněné dvířka a kovové či plastové úchytky. Ty bývají esteticky a barevně sladěné k vitrínám.

Při výběru vitríny do domácnosti byste měli myslet na několik zásad:

  • závěsná vitrína by měla do interiéru zapadnout designem i velikostí, je výhodné koupit závěsnou vitrínu ze sektorové sesatvy, jedině tak si můžete produkt jednoduše zkombinovat i s dalšími prvky a vytvořit tak jednotný komplet do domácnosti
  • důležitým parametrem při výběru závěsných produktů je jejich nosnost; neměli byste vitríny přetěžovat, aby se nestalo, že se nábytek utrhne, protože umístěné předměty se tak mohou rozbít nebo jinak poškodit
  • vitríny mohou obsahovat uzavřené i otevřené odkladací části; měli byste zvážit, co budete do těchto vitrín umísťovat, pevné nebo skleněná dvířka ochrání předměty před prachem a jinými nečistotami.

 

obyvák s kuchyní

Kde všude se hodí prosklené vitríny?

Prosklená vitrína je dokonalým doplňkem do každé domácnosti. Dokáže zaujmout a vyplnit prázdný prostor. Hodí se do obyváku, pracovny, ale i jídelny. Každý si přijde na své. Například prosklené vitríny z masivního dubového dřeva se svým designovým provedením dokonale hodí do moderních interiérů.

Milovníci historického stylu si zaručeně zamilují rustikální prosklené vitríny hodící se do starožitného interiéru, případně do venkovského stavení. Vitríny jsou většinou vyrobené z dřevěného masívu, ať už je to dub, borovice či bříza. Kvalitní masivní dřevo a precizní opracování jsou dokonalou garancí pevnosti, masivnosti a samozřejmě luxusu.

 

moderní obyvák

Prosklené vitríny do obyváku by u vás neměly chybět

Tento perfektní doplněk do obyváku by u vás jednoznačně neměl chybět. Neboť plní praktickou, ale také estetickou funkci, určitě s ním budete nadmíru spokoení. Stačí si už jen vybrat ten pravý, který výborně doladí váš interiér.

 

Vyberte si z ponuky vitrín!

Bílá dvoudveřová dřevěná vitrína Castagnetti Venezia

zobrazit nejlepší nabídku

zobrazit nejlepší nabídku

zobrazit nejlepší nabídku

zobrazit nejlepší nabídku

Knihovna do obyváku jako designová lahůdka. Jakou si vybrat?

Při výběru určitě zalovte v nabídkách našich spolehlivých e-shopů, které vám zakoupený produkt ochotně přivezou až k vám domů. Z bohaté nabídky si určitě vyberete. Klikněte například na Bonami,nebo také na Bighome či Hezkynabytek.

vstoupit do e-shopu
vstoupit do e-shopu
 vstoupit do e-shopu
[su_table