Vyberte stranu
Originální dekorace a doplňky do interiéru oživí každý prostor
5 (100%) 1 vote

Nezáleží na tom, jestli právě zařizujete obývací pokoj, ložnici nebo dětský pokoj. V každém případě byste neměli zapomínat na drobné doplňky a dekorace. Nemusí vám na první pohled připadat důležité, ale opak je pravdou. V interiéru dokáží zázraky a nemusíte zaplatit obrovské částky. Poradíme vám nejlepší způsoby, jak oživit každý prostor.

Obrazy na tisíc způsobů

Jistě znáte běžné obrazy v rámu. Velmi moderní jsou zlaté rámy, které se hodí do moderního i vintage interiéru. Stejně tak můžete zvolit obrazy rozdělené na několik částí, které dohromady tvoří jeden nádherný komplet. Skvělou možností jsou také obrazy s textem. Díky tomu můžete mít neustále na zdi životní nebo rodinná pravidla, životní motto nebo svůj oblíbený citát.

Nezapomínejte na měkké a chlupaté polštáře

V každém obytném prostoru máte možnost na sezení. Abyste se cítili doopravdy pohodlně, budete potřebovat více textilií. Polštáře s potiskem jsou jedinečné a mohou být velmi vtipné. Skvěle se budou hodit hlavně do dětského pokoje a můžete je snadno vyměnit, když děti přestane bavit současný motiv. Nejsou příliš drahé a máte nespočet možností. Vtipná potisk můžete zvolit také na:

  • hodiny,
  • hrnky,
  • talíře a další.

Sošky doplní obývací pokoj, ložnici i dětský pokoj

Sochy lidí, zvířat nebo předmětů se velmi podceňují. Mohou ale nastavit správnou atmosféru a doplnit interiér barevně. Dobře můžete použít také svícny a jedinečné svíčky. V tomto případě záleží jen na stylu vašeho domova a na tom, na co narazíte při svých nákupech. Rozhodně nekupujte první věc a snažte se hledat, abyste měli doma to, co budete nejvíce milovat.

Živé rostliny jsou nádhernou dekorací

Rostliny se skvěle hodí do každého prostoru. Do dětského pokoje můžete zvolit vtipné květináče, které se v pokoji budou vyjímat. A nezapomeňte dětem pořídit barevné ponožky, aby si nosili zábavu neustále s sebou. Květináč ve tvaru Groota nebo trpaslíka. Zajímavé květináče i rostliny si můžete pořídit také do ložnice nebo obývacího pokoje.

 

Zdroj obrázku: Olga Miltsova / Shutterstock.com