Vyberte stranu
Vytápějte průmyslové provozy a dílny opravdu efektivně!
Rate this post

Vytápějte průmyslové provozy a dílny opravdu efektivně!

Efektivní vytápění domů a bytů je jednou s nejpalčivějších otázek. Do značné míry zde totiž promlouvá cena za teplo, tedy za energii. Se stejným problémem se potýkají také průmyslové provozy, jako jsou různé sklady, výrobní haly, dílny a jiné. Také tady je potřeba v zimním období vytápět a nestojí to rozhodně malé finanční prostředky. Pojďme se proto v tomto článku podívat na dva způsoby vytápění, které pro vás mohou být finančně zajímavé.

Vytápějte průmyslové provozy a dílny opravdu efektivně

Vytápění pomocí naftových topidel

Pokud potřebujete opravdu vysoký výkon při vytápění, je velmi vhodné k tomu využít systémy, které jsou schopny produkovat velice rychle dostatečné množství tepla. K tomuto účelu se výborně hodí naftová topidla. Ta jsou schopna nepřetržitého provozu a mají také nízkou hlučnost. Samozřejmostí je také jejich plná mobilita, takže je můžete kdykoliv přemístit tam, kde jsou právě třeba. V případě naftových topidel si můžete vybírat z modelů s:

  • Přímým spalováním
  • Nepřímým spalováním

 

První kategorie naftových topidel je velmi vhodná pro vytápění dobře větraných prostor. Mohou to být třeba různé velké haly. Tato topidla mají velmi dobrý poměr ceny a výkonu a můžete je snadno přemisťovat, protože jsou lehká. Pokud nepotřebujete vytápět tak velké objemy vzduchu, kde se tak často nevětrá, využijte modelů s nepřímým spalováním. Díky tomu, že dokáží naftu spalovat čistě, lze je využít dokonce v obchodech nebo kuchyních. Ale jsou velmi dobré také do dílen a podobně.

Vytápějte průmyslové provozy a dílny opravdu efektivně

Vytápění s využitím plynových topidel

Hledáte něco za opravdu příznivou cenu? Potom jsou odpovědí plynová topidla. Jejich velkou výhodou je zejména právě nízká pořizovací cena. Je zde také skvělý poměr ceny a výkonu. Široký výběr plynových topidel vám umožní vybrat si topidlo přesně podle vašich představ. Nízká cena energie je dána zejména tím, že nejsou ani na elektřinu ani na naftu, ale na propan-butan. Spotřebovávají ale při provozu kyslík, proto je používejte v dobře větraných prostorách.